09357691535 ازمون PTE

خانه » کلاس خصوصی آنلاین PTE

کلاس خصوصی آنلاین PTE

با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین ایجاد فرصت برابر اموزشی برای داوطلبین در تهران و شهرستان، کلاس آنلاین اموزش PTE به دو صورت کلاس گروهی آموزش آزمون PTE و کلاس pte خصوصی برگزار میشود.با کمک اسکایپ برگزار میشود.

با توجه به شرایط پیش آمده، جهت حفظ سلامت شما دوستان گرامی، تا اطلاع ثانوی تمامی کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار میشود.

در کلاس های خصوصی آنلاین سعی شده است با یاری گرفتن از بیش از چهار سال تجربه برگزاری تخصصی کلاس PTE و تجربه موفق به دست آمده از آموزش PTE داوطلبین را در کوتاه ترین مدت و با بیشترین بازدهی آماده نماید.

اموزش pte ازمون pte کلاس pte

نحوه تدریس در کلاس انلاین PTE

کلاس PTE در ۲۰ جلسه یک ساعته برنامه ریزی شده است. تمامی بخش های آزمون PTE از ابتدا تا انتها یک به یک مورد بررسی قرار میگیرند. در هر بخش نمونه سوال های واقعی از آزمون مطرح میشوند. نحوه نمره دهی ، میزان تاثیر در نتیجه ، زمان مورد نیاز جهت پاسخگویی، نکات ضروری جهت کسب تمام نمره و … در خصوص هر نوع سوال در آزمون PTE به صورت کامل بررسی میشود. در صورت نیاز تمپلت های لازم در اختیار داوطلبین قرار میگیرد. همچنین منابع لازم به منظور تقویت سطح دانش زبان انگلیسی در مورد تمام انواع سوالات در اختیار دانش پذیران گذاشته میشود. در پایان هر جلسه از کلاس PTE تمارین مربوط به آن جلسه مطرح شده و خواسته میشود در مدت زمان مشخص شده به انجام آن تمارین پرداخته شود.

استفاده از کلاس آنلاین تنها نیاز به نرم افزار اسکایپ دارد که استفاده از آن رایگان و آسنان است.  بنابر این بدون نگرانی از سیستم شما، شرکت در کلاس ها برای همه ممکن است. البته پیشنهاد میشود از اینترنت با سرعت حداقل ۱ و هدفون یا هدست استفاده شود. در کلاس های کلینیک تخصصی PTE تمامی دوستان قادر به صحبت کردن و تایپ کردن هستند. بنابراین استفاده از هدست باعث افزایش کیفیت صدای شما در کلاس میگردد.

لزوم شرکت در کلاس اموزش pte

همان طور که میدانید آزمون PTE در ایران برگزار نمیشود و هزینه های آزمون PTE به همین علت بیشتر از سایر امتحان های زبان است. این موضوع سبب می شود هزینه آزمون و خطا در امتحان PTE افزایش یابد. با احتساب هزینه های رفت و آمد و اقامت در کشور ثالث، هر بار شرکت در آزمون PTE بیش از ۵ میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت. بنابراین سطح بالای آمادگی با شرکت در کلاس PTE شانس موفقیت شما را به مقدار قابل توجهی افزایش میدهد.

گروه PTE exam ،کلینیک تخصصی PTE ، با کمک اساتید مجرب با سابقه و نتایج درخشان در آزمون PTE  و با استفاده از امکانات مناسب آموزشگاه، شما را جهت شرکت در آزمون PTE آکادمیک آماده میکند.

طول دوره کلاس اموزش ازمون pte

طول دوره اموزش PTE در کلاس خصوصی ۲۰ جلسه یک ساعته است که به صورت نیمه فشرده و فشرده بسته به نیاز دانش پژوه برگزار میشود.

با توجه به اینکه اکثر متقاضیان شاغل هستند، کلاس های آموزش PTE علاوه بر وسط هفته در روزهای آخر هفته نیز تشکیل میشوند.

محل برگزاری کلاسهای  حضوری اموزش ازمون PTE در غرب تهران و نزدیک به مترو صادقیه انتخاب شده است تا دسترسی از طریق وسایل حمل و نقل عمومی راحت باشد. کلاس های آنلاین محدودیت حضور فیزیکی را ندارد.

هزینه شرکت در کلاس خصوصی آنلاین pte

هزینه هر جلسه یک ساعته کلاس خصوصی ۱۷۰هزار تومان است. چنانچه کلاس به صورت دو نفره برگزار شود هزینه نفر دوم شامل ۵۰% تخفیف خواهد شد.

جهت استفاده از تخفیفات ویژه به پیج اینستاگرام مراجعه نمائید. سعی میکنیم همواره تخفیفات مناسبی را برای اعضای پیج اینستاگرام در نظر بگیریم.

با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

جهت رزرو کلاس با شماره ۴۴۸۱۶۵۵۳ یا ۰۹۳۵۷۶۹۱۵۳۵ تماس بگیرید.