09357691535 ازمون PTE

خانه » DVD آموزشی منابع PTE

DVD آموزشی منابع PTE

منابع PTE

در این DVD مجموعه ای از مطالب مورد نیاز جهت شرکت در آزمون PTE گرداوری شده است. این مطالب در پی مدتها تلاش و کوشش شبانه روزی تعدادی از مدرسین و شرکت کنندگان در آزمون تهیه شده است. کسانی که همچون شما با قصد مهاجرت به استرالیا و پس از بارها و بارها و بارها شرکت در آزمون آیلتس، از آیلتس و بی انصافی ممتحن های بخش Speaking و writing  به آزمون PTE رو آوردند. در طول مدت آماده سازی برای آزمون به موسسات مختلف مراجعه نموده و در کلاس های خصوصی معروف ترین آموزشگاه های تهران شرکت کردند اما نکته مشترک تمامی موسسات این بود که هیچ یک از مدرسان برخلاف ادعای اولیه، نه تنها تجربه تدریس PTE نداشتند، بلکه خودشان تاکنون یکبار هم در این آزمون شرکت نکرده بودند!!!

مواجه شدن با دوستانی که در راه مهاجرت به استرالیا با سختی های فراوان آزمون درگیر شدند سبب شد آموزشگاه PTEexam را به عنوان اولین موسسه تخصصی PTE راه اندازی نمائیم تا سایر عزیزانی که در مسیر مهاجرت با سد آیلتس مواجه شده اند، مجبور نشوند مشقت های این راه را تحمل کنند.

 

آزمون PTE منابع PTE امتحان PTE کلاس PTE

آزمون PTE

 

محتویات DVD منابع PTE

در این DVD هر آنچه که از منابع PTE نیاز دارید جمع آوری شده است. در زیر شرح مختصری از محتویات خدمتتان ارائه میگردد.

 

Must know about PTE

در این فولدر تعدادی فایل در خصوص آزمون قرار داده شده اند. ساختار امتحان، نحوه نمره دهی، آنالیز کارنامه، معرفی روز و فضای امتحان و … از جمله اطلاعاتی است که میتوانید از این طریق کسب نمائید.

Vocabs

این فولدر حاوی لغات ضروری است که به عنوان جزئی از منابع PTE حتما میبایست بلد باشید. با توجه به آکادمیک بودن امتحان، برخی لغات ممکن است دشوار باشند. ولی فراموش نکنید که بخش Reading آزمون زمان بسیار کمی دارد و متون آن سخت تر از آیلتس است. هر چقدر لغات بیشتری بلد باشید موفق تر خواهید بود.

Practice for listening

فایل های موجود در این فولدر بهترین منبع تمرین Listening هستند. سعی کنید تمام آنها را گوش داده و لغت به لغت بنویسید.

American Accent Video Training Program

از آنجایی که آزمون توسط کامپیوتر تصحیح میشود، تلفظ صحیح لغات به خصوص حروف صدا دار اهمیت بسیار زیادی دارد. فایل های تصویری این مجموعه کمک میکنند که بتوانید لغات را بهتر تلفظ کنید. این ویدئو ها را به عنوان بخشی از PTE چندین بار با دقت زیاد ببینید و تکرار کنید.

Reading and listening practice

در این فولدر کتاب شماره ۱۰ از مجموعه آیلتس کمبریج به همراه فایل های صوتی قرار داده شده است. متون را به دقت بخوانید و پارت چهارم Listening را لغت به لغت بنویسید.

Speaking- short answers

در بخشی از آزمون سوال های معلومات عمومی پرسیده میشود. شما باید به صورت یک یا دو کلمه ای به سوالات پرسیده شده پاسخ دهید. در این فولدر از منابع PTE چندین سری از سوالات پر تکرار گرداوری شده اند.

Writing

بر خلاف آزمون آیلتس، در این آزمون میتوان از نمونه ی از پیش تعریف شده استفاده کرد. تنها کاری که میبایست انجام دهید این است که قالب آماده را صدها بار تمرین کنید و سپس بتوانید آن را با موضوع سوال وفق دهید. یک نمونه رایتینگ نوشته شده در این DVD منابع PTE موجود است. توجه نمائید که در این آزمون استفاده از Idiom مجاز است.

علاوه بر این در این فولدر ۱۲ تاپیک قرار دارد که شما میبایست حتما تمرین کنید. چه در آزمون آیلتس و چه در آزمون PTE، تمامی سوالات بخش انشا نویسی به نوعی با این ۱۲ موضوع در ارتباطند و چنانچه شما این موضوعات را تمرین کرده باشید میتوانید خود را برای هر موضوع دیگری نیز آماده نمائید.

Test taking strategies

کاملترین مجموعه موجود جهت نحوه پاسخگویی به انواع سوالات آزمون با ذکر مثال های فراوان و فایل های صوتی مربوطه.

My own experience

خلاصه ای از آزمون PTE به همراه توضیح مختصر نحوه پاسخگویی و تعداد هر سوال  و زمان پاسخگویی و …

همچنین علاوه بر تجربیات شخصی استادید و سایر مدرسان سایت PTEexam.ir، تجربیات دو نفر دیگر از شرکت کنندگان در آزمون نیز به صورت کامل و از زبان خودش قرار داده شده است.

Report For PTE Speaking

بخشی  از آزمون speaking همانند writing آکادمیک آیلتس است. به این معنا که میبایست یک نمودار یا چارت یا جدول یا نقشه را توضیح دهید. به همین دلیل یک جزوه آموزش رایتینگ آکادمیک آیلتس در این DVD منابع PTE قرار داده شده است.

Grammar

گرامر درس داده شده در این قسمت منابع PTE کمک میکند بتوانید به بخشی از سوالات Reading پاسخ دهید.

 Samples And books

چندین نمونه سوال PTE را میتوانید در این فولدر از منابع PTE ملاحظه بفرمائید. توصیه میشود چهار آزمون مک میلان را پس از مطالعه تمام موارد، به عنوان تست نهایی انجام دهید.

همچنین علاوه بر مطالب متنوع و چندین سری نمونه تست، کتاب های پر طرفدار زیر به همراه کلیه فایل ها در DVD قرار داده شده اند:

  • PTE Academic Practice Tests Plus with Key به صورت PDF
  • New Official Guide PTE Academic Teacher Notes  ب هصورت PDF

Rapid Typing

یکی از تفاوت های عمده PTE با آیلتس در این است که شما میبایست پاسخ را تایپ نمائید. به همین دلیل سرعت و دقت تایپ بسیار مهم است. نرم افزاری که در این بخش قرار داده شده است سرعت تایپ شما را تا حد بسیار زیادی بهبود میبخشد. لذا به عنوان بخش مهمی از منابع PTE لازم است به این مورد نیز توجه شود.

How to register

در این قسمت به صورت خلاصه توضیح داده شده است که چگونه در آزمون PTE ثبت نام نمائید.

جهت سفارش DVD منابع آزمون PTE از طریق فرم تماس با ما اقدام نمائید یا با شماره ۰۹۳۵۷۶۹۱۵۳۵ تماس بگیرید.

 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص منابع PTE با شماره ۴۴۸۱۶۵۵۳ تماس بگیرید.

به منظور دریافت مطالب آموزشی، در کانال تلگرام PTEexam  عضو شوید.

جهت آشنایی با تکنیک های پاسخگویی به سوالات به این بخش مراجعه نمائید.

جهت آگاهی از برنامه کلاس های گروهی به این قسمت مراجعه نمائید.

به منظور کسب اطلاعات کلی در خصوص ازمون PTE میتوانید سایت اصلی را مطالعه کنید.