09357691535 ازمون PTE

خانه » آموزش تصویری PTE

آموزش تصویری PTE

آموزش تصویری PTE

در این DVD  آموزش تصویری و ویدئویی آزمون PTE به همراه مطالب مفید و نمونه سوال ها و تمپلیت های PTE آماده شده است . در این ویدئو ها که توسط برترین مدرس ازمون PTE  ایران با ۵ سال سابقه تدریس تخصصی و انحصاری PTE  تهیه شده است. تنها تفاوت بین این مجموعه اموزش PTE و شرکت در کلاس حضوری یا انلاین PTE ، در حل تمرین توسط شما و رفع ایراد توسط مدرس است. در واقع چنانچه فرصت شرکت در کلاس اموزش PTE  برای شما فراهم نیست این مجموعه اموزشی نیاز شما را براورده میکند.

آموزش تصویری PTE برای چه کسانی مفید است؟

این آموزش در پی مدتها تلاش و کوشش شبانه روزی مدرسین کلینیک تخصصی فراهم گشته است. این مجموعه برای کسانی که قصد مهاجرت به استرالیا و نیوزلند را دارند و همچنین برای متقضیان تحصیل در خارج از کشور مفید است. چه در تهران باشید، چه در شهرستان و حتی چه در خارج از ایران زندگی کنید، از طریق این مجموعه آموزشی میتوانید صفر تا صد آزمون PTE را یاد بگیرید. در این DVD هیچ نکته آموزشی نگفته ای باقی نمانده است!

آزمون PTE منابع PTE امتحان PTE کلاس PTE

آزمون PTE

محتویات DVD منابع PTE

در این DVD آموزشی هر آنچه که از آموزش PTE نیاز دارید تدریس شده است. در زیر شرح مختصری از محتویات خدمتتان ارائه میگردد.

آموزشی تصویری آزمون PTE

این مجموعه اموزشی شامل ۱۸ ویدئو است. در اولین فایل تصویری نکات کلی و اموزش مربوط به ازمون PTE اموزش ارائه است. نکاتی  طلایی در مورد کارنامه ازمون و اشنایی کامل با نحوه برگزاری ازمون PTE در این بخش اموزش داده شده است.

در سایر ویدئو ها تک به تک تمامی سوالات امتحان PTE مورد بررسی قرار گرفته اند. اینکه هر نوع سوال چه ارزشی در ازمون PTE دارد و هر یک چه مقدار بر نمره نهایی شما تاثیر دارند صحبت شده است. نحوه پاسخگویی به سوالات به همراه نکات طلائی و انحصاری در خصوص هر مدل سوال گفته شده است. در صورت لزوم، تمپلیت های لازم ارائه شده است. همان طور که میدانید تمپلیت به تنهایی نمره شما را تضمین نمیکند و فقط اخذ نمره را آسانتر میکند. مهمترین نکته در این خصوص نحوه استفاده از تمپلیت های PTE است. در این مجموعه تصویری به صورت کامل در این خصوص صحبت شده است و با ذکر مثال های متعدد سعی شده به تمامی ابهامات پاسخ داده شود.

بخش دانلود منابع PTE

از طریق این DVD میتوانید به بخش دانلود منابع و نمونه سوالات ازمون PTE  که به صورت مداوم به روز رسانی میشود دسترسی داشته باشید. جدید ترین تمپلیت ها به همراه منابع تمرین و افزایش دانش و مهارت دانش انگلیسی در این بخش قرار میگیرد.

راهنمای مهاجرت به استرالیا

در این بخش از DVD دسترسی به جدیدترین متد و روش های مهاجرت به استرالیا و نیوزلند و همچنین اخبار روز مهاجرت وجود دارد. همچنین سعی میشود وبسایت های مفید در این زمینه معرفی شود.

ادامه تحصیلی در خارج از ایران

در این قسمت راهنمای ادامه تحصیل در خارج از ایران و لیست دانشگاه هایی که ازمون PTE  را به عنوان ازمون زبان معتبر میشناسند معرفی میگردد.

جهت سفارش DVD تصویری آموزش آزمون PTE از طریق فرم تماس با ما اقدام نمائید یا با شماره ۰۹۳۵۷۶۹۱۵۳۵ تماس بگیرید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص منابع PTE با شماره ۴۴۸۱۶۵۵۳ تماس بگیرید.

به منظور دریافت مطالب آموزشی، در پیج اینستاگرام  عضو شوید.

جهت آشنایی با تکنیک های پاسخگویی به سوالات به این بخش مراجعه نمائید.

جهت آگاهی از برنامه کلاس های گروهی به این قسمت مراجعه نمائید.

به منظور کسب اطلاعات کلی در خصوص ازمون PTE میتوانید سایت اصلی را مطالعه کنید.