09357691535 ازمون PTE

خانه » ازمون ازمایشی PTE

ازمون ازمایشی PTE

ثبت نام آزمون ماک PTE با تخفیف ویژه

نه تنها در ازمون pte بلکه در تمامی سطوح اموزش بهترین روش مشخص کردن مسیر استفاده از تست و تمرین است.
موسسه RealPTE  یا PTEstudy.com پنج ازمون ازمایشی pte برای شما فراهم میکنیم که میتوانید کارنامه ای همانند ازمون اصلی داشته باشید. این ازمون ها با تمام استانداردهای فعلی ازمون
اصلی pte مطابقت دارند و سوالات انها از سوالات واقعی ازمون انتخاب شده اند. همچنین از نظر زمان برگزاری نیز مطابق با ازمون pte هستند.
نحوه تصحیح سوالات با کمک هوش مصنوعی انجام میشود. این سیستم پیشرفته مطابق با هوش مصنوعی پیرسون طراحی گشته و با دقت بیش از ۹۸% درصد نمره ای مشابه با نمره دهی پیرسون دارد. کارنامه ازمون چند ثانیه پس از اتمام ازمون ماک pte در دسترش شما خواهد بود.

۵ ازمون ازمایشی pte  مطابق ازمون اصلی

تمرین انلاین pte

علاوه بر ازمون ازمایشی pte امکان استفاده از تمرین با کمک هوش مصنوعی نیز فراهم است. بنابراین میتوانید با استفاده کمک هوش مصنوعی به تمرین شبیه سازی شده تک به تک سوالات ازمون به هر میزان که تمایل دارید بپردازید. سوالات انتخاب شده دقیقا سوالات مطرح شده در ازمون اصلی هستند و نحوه تصحیح انها نیز کاملا مطابق با ازمون اصلی pte  است. نکته قابل توجه انکه این نحوه تمرین بخصوص در مورد RA بسیار مفید بوده و تنها روش موثر برای ارزشیابی در این نوع سوالات است.

آشنایی با PTEstudy.com یا RealPTE.com

وبسایت PTEstudy.com یکی از بهترین و معتبرترین وبسایت های اموزش و تمرین ازمون pte در جهان به حساب می آید. در چندین تلاش ناموفق توسط گروه های ایرانی تلاش شده است که از این وبسایت تقلید شود ولی هرگز موفق نشده اند هوش مصنوعی منحصر به فرد این وبسایت در تقلید از الگوریم تصحیح ازمون pte توسط pearson را تکرار کنند. وبسایت RealPTE.com نسخه انگلیسی این وبسایت است.

تحلیل تک به تک پاسخ های شما و تعیین نقاط ضعف

نحوه تحلیل کارنامه

نیاز به توضیح نیست که امتحان ماک به تنهایی بر  طرف کننده مشکلات شما نیست، بلکه تنها میتواند میزان آمادگی شما برای ازمون pte را به شما نشان دهد. بنابراین با استفاده از خدمات تحلیل کارنامه، میتوانید نقاط ضعف خود را به خوبی شناسایی کنید و برای برطرف کردن آنها در مسیر درست قدم بر دارید.

تحلیل کارنامه تنها از طریق کارنامه نهایی شما صورت نمیگیرد بلکه استاد راهنما به پاسخ تک تک سوال ها دسترسی دارد. بنابراین این تنها یه تحلیل کارنامه نیست بلکه بهتر است نام آن را تحلیل آزمون ازمایشی pte بگذاریم. استاد راهنما پاسخی که شما به هر سوال داده اید را بررسی میکند و تک به تک نظر خود را مطرح میکند.

بدین طریق میتوانید از تحلیلی کامل و مفید استفاده نمائید.

اموزش pte ازمون pte کلاس pte

تلفن آموزشگاه: ۴۴۸۱۶۵۵۳

هماهنگی جهت کلاس PTE تماس با  : ۰۹۳۶۷۶۹۱۵۳۵

مبلغ اصلی ازمون ماک: ۲۰ دلار استرالیا

مبلغ با تخفیف نمایندگی: ۱۵۰ هزار تومان

آشنایی بیشتر با آزمون ازمایشی PTE

سوالات رایج در خصوص کلاس pte

در این بخش به تعدادی از سوالات رایج در خصوص کلاس pte پاسخ داده شده است.

معادلسازی آزمون آیلتس و PTE به چه شکل است؟

نمره ۶ آیلتس معادل نمره ۵۰ در آزمون PTE است. اگر نیاز به نمره ۷ دارید، باید در هر مهارت موفق به کسب نمره ۶۵ در آزمون PTE شوید و اگر ۸ آیلتس نیاز دارید میباسیت نمره ۷۹ pte را کسب نمائید.

آزمون PTE هر چند وقت یکبار برگزار میشود؟

ازمون PTE به صورت مداوم در حال برگزاری است. اما زمانبندی بستگی به شهر محل آزمون دارد. به عنوان مثال در باکو آذربایجان سه روز در هفته، روزی دوبار برگزار میشود.

بهترین شهر برای امتحان PTE کدام است؟

بستگی دارد از چه نظر مورد بررسی قرار گیرد. به عنوان نمونه در خصوص قیمت ترکیه و آذربایجان مراکز به صرفه ای هستند. از نظر آرامش محیط هم بسته به زمان ازمون PTE متفاوت است. دبی، سنتر مناسب ولی گرانی است.

چگونه میشود در آزمون آزمایشی PTE شرکت کرد؟

تنها راه شرکت در ازمون ازمایشی PTE خود سایت اصلی پیرسون است. از اینجا میتوانید در سایت ثبت نام نمائید.

هزینه شرکت در آزمون PTE چقدر است؟

بستگی دارد در کدام سنتر ازمون دهید. به عنوان مثال هزینه ازمون PTE در باکو اذربایجان ۱۷۰ دلار است.

چگونه میتوان در کلاس گروهی اموزش PTE  شرکت کرد؟

کلاس های اموزشی گروهی به صورت تقریبی هر ماه یکبار برگزار میشود. جهت آشنایی با کلاس های گروهی PTE  و ثبت نام اینجا را کلیککنید.

چگونه میتوان در کلاس خصوصی اموزش PTE  شرکت کرد؟

کلاس های خصوصی PTE  توسط کلینیک تخصصی PTE  برگزار میشود. جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

آیا  آموزش آزمون PTE در شهرستان ها نیز برگزار میشود ؟

متاسفانه موسسه PTEexam در حال حاضر نماینده ای در شهرهای دیگر مانند مشهد ، تبریز ، اصفهان ، اراک ، قزوین ، شیراز و سایر شهرستان ها ندارد. داوطلبین ازمون در حال حاضر تنها در شهر تهران میتوانند از خدمات کلاسهای حضوری گروهی و خصوصی اموزش امتحان PTE این موسسه استفاده کنند. دوستان ساکن شهرستان برای اموزش PTE میتوانند از کلاس های فشرده یک روزه یا اموزش online غیر حضوری PTE از طریق اسکایپ استفاده کنند.

برای شرکت در کلاس های گروهی اموزش pte نیاز به چه سطحی از زبان انگلیسی داریم؟

نه تنها امتحان pte  بلکه تمامی ازمون های زبان انگلیسی از دو بخش تکنیک و مهارت تشکیل شده اند. بنابراین شما با هر سطحی از دانش زبان نگلیسی میتوانید در کلاس ها شرکت کنید چرا که در این کلاس ها تنها تکنیک ازمون pte تدریس میشود و زبان انگلیسی درس داده نمیشود. تکنیک به معنای روش های پاسخگویی به سوالات است و اینکه کامپیوتر از شما چه انتظاری دارد و در پاسخ های شما به دنبال چه مواردی میگردد تا شما را ارزیابی کند. با دانستن این نکات میتوانید دقیقا مطالبی را بیان کنید که در نمره شما تاثیر گذار است. اینکه چه پاسخی به سوالات بدهید و چگونگی بیان این پاسخ ها تکنیک را شامل میشود. بخش مهارت نیاز به تمرین و تکرار تکنیک ها دارد و میبایست با افوزدن دایره لغات و دانش گرامر بر آن مسلط شد.

چرا قبل از کلاس ازمون تعیین سطح برگزار نمیشود؟

به این علت که تکنیک ها برای همه سطوح یکی است و تنها مهارت است که تفاوت در نمره را مشخص میکند. اگرچه توصیه میشود حداقل سطح متوسط را دارا باشید. در صورتی که به تکنیک ها مسلط شوید قادر خواهید بود مهارت و دانش زبان انگلیسی خود را در راستای ازمون pte  تقویت کنید و از اتلاف وقت جهت تقویت مهارتهایی که تاثیری در نتیجه امتحان ندارند خودداری کنید. به همین دلیل پیشنهاد میشود چنانچه سطح شما متوسط است، ابتدا در کلاس های اموزش ازمون pte  شرکت کنید و سپس به تقویت دانش زبان خود بپردازید.

با توجه به تفاوت سطح زبان شرکت کنندگان در کلاس، آیا مشکلی برای آموزش پیش نمی آید؟

با توجه به توضیحات داده شده در مورد تکنیک و مهارت، تکنیک ها برای تمام افراد ثابت است و تفاوت سطح دانش زبان انگلیسی، در مهارت تاثیر گذار است. بنابراین مشکلی در کلاس به وجود نخواهد آمد.

جهت شرکت در کلاس آیا نیاز به خرید منابع آموزشی و جزوات است؟

خیر. تمام آنچه نیاز دارید در کلاس در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

با توجه به اینکه فاصله بین زمان ثبت نام و زمان شروع کلاس زیاد است، در این فاصله چه چیزی مطالعه کنیم؟

تا زمان شروع کلاس امتحان pte پیشنهاد میکنیم با توجه به نقطه ضعف خود، از بین مطالب زیر موارد مناسب را انتخاب و مطالعه نمائید:

تقویت لغت:
English Vocabulary in Use
focus on vocabulary 2

تقویت Reading:
select reading series
inside reading

تقویت listening:
podcast بخصوص TED

تقویت گرامر: grammar in use

نحوه تدریس در کلاس pte در کلاس های گروهی و خصوصی کلینیک تخصصی pte به چه شکلی است؟

کلاس PTE در ۱۲ جلسه و شش هفته برنامه ریزی شده است. همه بخش های آزمون PTE از ابتدا تا انتها یک به یک مورد بررسی قرار میگیرند. در هر بخش نمونه سوال های واقعی از آزمون pte مطرح میشوند. نحوه نمره دهی ، میزان تاثیر در نتیجه ، زمان مورد نیاز جهت پاسخگویی، نکات ضروری جهت کسب تمام نمره و … در خصوص هر نوع سوال در آزمون PTE به صورت کامل بررسی میشود. در صورت نیاز تمپلت های لازم در اختیار داوطلبین کلاس pte قرار میگیرد. همچنین منابع لازم به منظور تقویت سطح دانش زبان انگلیسی در مورد تمام انواع سوالات در اختیار دانش پذیران گذاشته میشود. در پایان هر جلسه از کلاس تمارین مربوط به آن جلسه مطرح شده و خواسته میشود در مدت زمان مشخص شده به انجام آن تمارین پرداخته شود.

همچنین به منظور تمرین بیشتر، تعدادی نمونه سوال واقعی از بخش های تدریس شده در کلاس نیز جهت تمرین در منزل داده میشود.

در صورت از دست دادن ثبت نام دوره جاری کلاس pte چه مدت باید صبر کنیم تا دوره بعد اموزش آغاز شود؟

باتوجه به اینکه اکثر کسانی که قصد شرکت در آزمون pte  را دارند شاغل هستند، کلاس های این موسسه در روز های پنجشنبه و جمعه تشکیل میشود. لذا با توجه به تعداد کم کلاس ها معمولا ثبت نام در روزهای اولیه باز شدن سایت و بیش از یک ماه مانده به شروع کلاس pte پر میشود. بنابراین پیشنهاد میکنیم کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید تا بلافاصله پس از باز شدن ظرفیت بتوانید ثبت نام نمائید.

توانایی علمی مدرسان کلاس های گروهی موسسه کلینیک تخصصی pte در چه حد است؟ آیا اساتید نمره pte دارند؟

اساتید pte برای همکاری با موسسه ما میبایست دارای سه شرط اساسی باشند. اول آنکه مدرک TCC داشته باشند و این مدرک در سه سال گذشته کسب یا تجدید شده باشد. دوم آنکه ۵ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی داشته باشند. و سومین شرط این است که در آزمون pte شرکت کرده باشند و نمره کلی آنها بالای ۸۵ باشد و حداقل در دو مهارت نمره ۹۰ کسب کرده باشند.

کدام روش مطالعه بهتر است؟ self study یا کلاس آموزش PTE ؟

این سوال جواب واحد ندارد. برخی از داوطلبین حتما نیاز به راهنما و مربی دارند تا در یادگیری موفق شوند. همچنین بیشتر افراد ترجیح میدهند راه را با کسی طی کنند که تجربه کافی در اموزش pte دارد و میتواند انها را به درستی راهنمایی کند. همچنین هزینه های شرکت در کلاس های گروهی یا خصوصی یک موسسه حرفه ای را به مراتب کمتر از هزینه های بارها شرکت در ازمون pte میدانند. انها معتقدند داشتن یک راهنمای کاربلد کمک میکند تا اشتباهاتشان مشخص شود و در روز ازمون هزینه گزافی برای اشتباهات قابل اجتناب پرداخت نکنند. از طرفی برخی از داوطلبین با نحوه self study راحتتر هستند و ترجیح میدهند بدون داشتن راهنما مسیر را به تنهایی بروند. اینکه کدام شیوه برای شما مناسب تر است کاملا بستگی به خودتان و تجربه سالها مطالعه زبان شما دارد. به طور کلی هیچ یک از روش ها را نمیتوان رد کرد.

کدام روش مطالعه بهتر است؟ کلاس خصوصی PTE یا کلاس گروهی؟

این نیز کاملا بستگی به تجربه و خصوصیات فردی دارد. برخی از داوطلبین در کلاس های گروهی pte راحت تر هستند و برخی دیگر در کلاس خصوصی. تجربه سالها تدریس ازمون زبان بخصوص ازمون pte به ما ثابت کرده است بر خلاف باور عمومی کلاس های گروهی بازده بیشتری دارند. در کلاس های گروهی زمان کلاس دست دانش پژوه نیست بنابراین مجبور است مطالب گفته شده را تا پیش از اغاز کلاس بعدی یاد بگیرد و تمرین های داده شده را انجام دهد.

علاوه بر این در کلاس گروهی هنگامی که تمرینی انجام میشود داوطلبین با چندین نوع پاسخ غلط اشنا میشوند در نتیجه میتوانند به راحتی از انها اجتناب کنند. ولی در کلاس خصوصی هنگامی که داوطلب به یک سوال پاسخ غلط میدهد تنها متوجه همان غلط میشود و ممکن است در روز ازمون PTE به نوع دیگری پاسخ غلط بدهد. به عبارت دیگر کلاس گروهی اموزش pte سبب میشود داوطلبین با اشتباهات رایج اشنا شوند و از انها پرهیز کنند. مزایای بسیار دیگری هم میتوان برای کلاس گروهی  نام برد که در این مقال نمیگنجد (مانند هزینه کمتر، نظم گروهی، تبادل اطلاعات بین همکلاسی ها، به اشتراک گذاری منابع pte و اطلاعات فرعی و …)

پیشنهاد میکنیم صفحه پاسخ به سوالات رایج را حتما مطالعه بفرمائید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۸۱۶۵۵۳ تماس بگیرید.

جهت دریافت مطالب آموزشی، در کانال تلگرام PTEexam  و پیج اینستاگرام عضو شوید.

جهت آشنایی با تکنیک های پاسخگویی به سوالات به این بخش مراجعه نمائید.

جهت آگاهی از برنامه کلاس های گروهی به این قسمت مراجعه نمائید.

به منظور کسب اطلاعات کلی در خصوص ازمون PTE میتوانید سایت اصلی را مطالعه کنید.