09357691535 ازمون PTE

خانه » ثبت نام pte » نحوه ثبت نام در ازمون PTE

نحوه ثبت نام در ازمون PTE

نحوه ثبت نام ازمون PTE

همان طور که در مقالات پیش توضیح داده شد ازمون PTE در ایران برگزاری نمیشود. شما میبایست در یکی از کشورهای دیگر ثبت نام نمائید. اگر در ایران ساکن هستید کشورهای اذربایجان، ترکیه و دبی پیشنهادات خوبی جهت ثبت نام ازمون PTE هستند.

ثبت نام pte کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE تدریس کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE نمونه سوال کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE تضمینی

ابتدا از طریق این لینک میتوانید کشور مورد نظر خود برای شرکت در ازمون PTE را جستجو کنید. همچنین هزینه ها و تاریخ های برگزاری آزمون را مشاهده نمائید.

از دو طریق میتوان در آزمون pte ثبت نام نمود:

۱٫ سفارش ثبت نام به یکی از سایت های ثبت نام کننده و پرداخت اینترنتی

۲٫ خرید و استفاده از ووچر PTE برای پرداخت هزینه ی آزمون

نحوه ثبت نام سایت pte

 1. ابتدا وارد این لینک شوید. با کلیک کردن بر روی گزینه Create a web account در سمت راست صفحه اقدام به ایجاد حساب کاربری نمایید.
 2. در مرحله بعد، برای پذیرفتن شرایط محرمانه بودن اطلاعات روی گزینه Yes, I agree to the policies  کلیک کنید.
 3. اطلاعات خود را وارد کنید. دقت نمائید اطلاعات شخصی خود شامل نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد را دقیقا مطابق با پاسپورت خود وارد کنید. در قسمت های بعدی آدرس خود را وارد کنید. ممکن است بهتر باشد آدرس خود را ایران وارد نکنید. یک ادرس فرضی یا ادرس یک هتل در تریکه بهترین پیشنهاد است.
 4. به منظور ادامه روند ثبت نام ازمون PTE در صفحه بعد روی لینک PTE-A: Pearson Test of English Academic کلیک کنید.
 5. سپس، بر روی نوشته Schedule this exam در سمت راست پایین صفحه کلیک کنید.
 6. در صفحه ی جدید، سوالات را با توجه به اطلاعات شخصی پاسخ دهید. به سوالات مشخص شده جواب دهید و در آخر گزینه NEXT را انتخاب کنید.
 7. در صفحه بعد، در قسمت Find test centers near ، محل مورد نظر جهت ثبت نام PTE مثلا Baku را تایپ کنید . سپس روی دکمه جستجو کلیک کنید.
 8. مرکز آزمون و روز و ساعت مناسب دلخواه خود را انتخاب کنید.
 9. اطلاعات شخصی خود را بازبینی و تایید کنید.
 10. شرایط کنسل کردن آزمون PTE را مطالعه کنید . موافقت خود را با انتخاب گزینه I have read and agree to the PTE Academic listed above اعلام نمایید.
 11. در صورتی که  کارتهای مورد قبول در دسترس شماست با انتخاب یکی از روش های پرداخت، هزینه ثبت نام ازمون PTE را پرداخت کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

پرداخت هزینه ثبت نام pte با کمک سایت های پرداخت آنلاین

در صورتی که به کارت های بین المللی دسترسی ندارید میتوانید از یکی از شرکت های معتبر که در زمینه ثبت نام ازمون PTE خدمات رسانی میکنند کمک بگیرید. از جمله این سایت ها میتوان به ایرانیکارت اشاره نمود. ثبت نام از طریق این سایت بسیار آسان است. کافیست iranicard.com مراجعه و دراین سایت ثبت نام نمائید. سپس به قسمت پرداخت بین المللی مراجعه و ثبت نام pte را انتخاب کنید. سپس از فرم داده شده مشخصات خود در سایت پیرسون را وارد کنید و تاریخ و مرکز برگزاری ازمون را مشخص کنید. بقیه کارها توسط کارشناسان سایت انجام میشود.

پرداخت هزینه ثبت نام از طریق Voucher 

ثبت نام در ازمون pte از طریق Voucher ارزان تر سایر روش هاست. به عنوان مثال ثبت نام امتحان pte در ترکیه در صورت استفاده از کارت های پرداخت انلاین و یا وبسایت های پرداخت خرید خارجی، ۸۸۰ لیر است ولی در صورت استفاده از ووچر pte این مبلغ به ۸۲۰ لیر کاهش میابد. مزیت دیگر استفاده از وچر pte این است که لازم نیست اطلاعات حساب کاربری خود را به کسی بدهید و یا در اختیار سایت های پرداخت انلاین قراار دهید. شما فقط Voucher را خریداری میکنید و خودتان مستقلا ثبت نام خواهید کرد. 

از کجا Voucher pte تهیه کنم؟

برای خرید ووچر pte کافیت در سایت iranicard.com ثبت نام نموده و در پنل کاربری خود درخواست ووچر را ثبت کنید. 

به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۸۱۶۵۵۳ تماس بگیرید.

جهت دریافت مطالب آموزشی، در کانال تلگرام PTEexam  و پیج اینستاگرام عضو شوید.

جهت آشنایی با تکنیک های پاسخگویی به سوالات به این بخش مراجعه نمائید.

جهت آگاهی از برنامه کلاس های گروهی به این قسمت مراجعه نمائید.

به منظور کسب اطلاعات کلی در خصوص ازمون PTE میتوانید سایت اصلی را مطالعه کنید.