09357691535 ازمون PTE

خانه » معرفی Apeuni

معرفی Apeuni

معرفی وبسایت Apeuni جهت تمرین آنلاین

در کنار وبسایت هایی مانند PTEstudy.com یا realpte.com و PTEmocktest.com وبسایت Apeuni نیز جهت تمرین آنلاین معرفی میشود. این وبسایت از هوش مصنوعی AI جهت نمره دهی استفاده میکند. ولی ازمون ماک ندارد که از نقاط ضعف این وبسایت به شمار میرود. در ادامه نحوه ثبت نام در این وبسایت آموزش داده میشود. سیستم هوش مصنوعی یک از بهترین سیستم ها برای تمرین آنلاین است.

ثبت نام در Apeuni.com

ابتدا به وبسایت apeuni.com وارد شوید.

سپس مطابق تصویر زیر انگلیسی را انتخاب نمایید.

پس از تغییر زبان به انگلیسی ، میبایست در سایت ثبت نام نمایید.

تمرین انلاین ازمون PTE تدریس خصوصی pte کلاس گروهی PTE

در مرحله بعد میبایست نام کاربری، ایمیل و پسوورد خود را وارد نمایید.

اکانت VIP سایت apeuni و نحوه تمرین

برای تمرین و نمره دهی میبایست اکانت VIP خریداری نمائید. در زیر هزینه ثبت نام در اکانت VIP نمایش داده شده است. میتوانید توسط وبسایت های پرداخت آنلاین میتوانید هزینه را پرداخت نمایید.

تمرین آنلاین با Apeuni

پس از خرید اکانت VIP میتوانید به تمرین در این سایت بپردازید. کافی است مطابق تصویر زیر وارد اکانت خود شوید و به تمرین بپردازید.

نمره دهی RA در speaking توسط Apeuni

در تصویر زیر یک نمونه تمرین نمره دهی شده توسط این وبسایت را مشاهده میکنید. همان طور که مشخص است این وبسایت با کمک هوش مصنوعی خود در عرض چند ثانیه متن خوانده شده را نمره میدهد.

همین طور کلماتی که به درستی تلفظ شده اند را با رنگ سبز نشان میدهد. کلماتی که قابل تشخیص اند ولی صحیح تلفظ نشده اند را با رنگ رانجی یا قهوه ای و کلماتی که تلفظ آنها توسط کامپیوتر تشخیص داده نشده است را با رنگ قرمز نشان میدهد. بنابراین شما میتوانید با کمک این سیستم علاوه بر fluency ، به تقویت Pronunciation نیز بپردازید.

تمرین انلاین ازمون PTE تدریس خصوصی pte کلاس گروهی PTE