09357691535 ازمون PTE

خانه » نمونه سوال pte

نمونه سوال pte

نمونه سوال pte  و پیشبینی سوالات آینده

نمونه سوال pte بهترین مرجع مطالعه این ازمون است. همان طور که میدانید بر خلاف آیلتس، ازمون pte دارای منابع کمی برای مطالعه نمونه سوال است. چند سایت مطرح چینی و هندی در زمینه اموزش و جمع آوری نمونه سوالات pte فعالیت میکنند. گروه ها و اموزشگاه های ایرانی که مدعی جمع اوری نمونه سوالات pte و یا ارائه تمپلیت های ازمون pte هستند همگی دانش خود را از تجربیات این سایت ها وام گرفته اند. یکی از مشهور ترین این سایت ها apeuni.com میباشد. این سایت علاوه بر ارائه تمپلیت pte  و نمونه سوالات بسیار، امتحان آنلاین pte هم برگزار میکند. البته صحت نمره دهی این سایت مورد تائید ما نمیباشد زیرا الگوریتم تصحیح رایتینگ pte  و اسپیکینگ pte در اختیار پیرسون است. در خصوص نمونه سوالات ازمون pte ولی قضیه به شکل دیگری است. اکثر تمارین و نمونه سوالات موجود در گروه های تلگرامی ایرانی از این سایت کپی میشوند.

نمونه سوال pte

یکی از خدمات مهم این سایت ارائه پیشبینی هفتگی سوالات pte  در هفته بعد است. این پیشبینی معمولا با نرخ حدود ۲۰% تا ۵۰% درست است. اما نکته منفی این است که به صورت رایگان قابل دانلود نیست . شما میبایست حق اشتراک ماهانه پرداخت نمائید تا قادر به دریافت این پیشبینی باشید. البته پیشبینی های ماه های گذشته را میتوانید با اکانت رایگان دیافت کنید ولی پیشبینی های جدید را خیر.

 

سایر سایت ها

بجز سایت apeuni چند سایت دیگر نیز به پیشبینی سوالات میپردازند. از جمله آنها میتوان به ptestudy.com و www.fireflyau.com اشاره نمود. سعی میکنیم پیشبینی این سایت های معتبر در زمینه ازمون pte را نیز در همین صفحه قرار دهیم. تاریخ آپدیت حتما در پایین صفحه ذکر خواهد شد.

از آنجایی که حق اشتراک این سایت دلاری است، برای کاربران ایرانی مبلغ قابل توجهی میگردد. بنابراین کلینیک تخصصی pte تصمیم گرفته است فایل نمونه سوال pte (پیشبینی سوالات pte هفته آینده) را در اختیار کاربران خود قرار دهد. شما میتوانید هر هفته با مراجعه به این صفحه پیشبینی سوالات جدید ازمون pte را دانلود و از آنها استفاده نمائید.

توصیه میشود در صورتی که قادر به تامین این فایل ها از مرجع تهیه کننده آن هستید، حتما فایل ها را به صورت اصل خریداری نمائید تا از تهیه کنندگان آن حمایت شود.

 

به منظور کم حجم شدن فایل مربوطه، به صورت فشرده ارائه میشود.

پسوورد فایل های فشرده www.pteexam.ir میباشد. (کلیه حروف کوچک میباشند).

 

دانلود فایل های پیشبینی

برای دانلود سوالات روی نوشته ی هرکدام کلیک نمائید.

آپدیت: 16 آبان ۹۸ : PTEstudy.com و Apeuni

 

دانلود فایل پیشبینی سوالات pte از سایت Apeuni، تاریخ apeuni prediction 11.10 – 11.04

دانلود فایل پیشبینی سوالات ازمون pte از سایت PTEstudy.com، تاریخ ptestudy Oct.28-Nov.03

دانلود فایل پیشبینی سوالات pte از سایت ptetutorials.com،  ماه نوامبر

دانلود فایل پیشبینی سوالات pte از سایت Firefly، تاریخ Firefly 10.30-10.24

دانلود فایل پیشبینی سوالات pte از سایت Melon، تاریخ Melon English Prediction 08.21-08.27

 

جهت آشنایی با تکنیک های پاسخگویی به سوالات به این بخش مراجعه نمائید.

جهت آگاهی از برنامه کلاس های گروهی به این قسمت مراجعه نمائید.

به منظور کسب اطلاعات کلی در خصوص ازمون PTE میتوانید سایت اصلی را مطالعه کنید.

تلفن تماس : ۰۲۱۴۴۸۱۶۵۵۳📱
وبسایت: PTEexam.ir
ارتباط با مشاورين از طريق تلگرام @pte_exam
کانال تلگرام: @PTEexam