09357691535 ازمون PTE

خانه » تمرین آنلاین pte

تمرین آنلاین pte

تمرین pte با کمک سایت های اموزشی

آموزش pte نیز مانند سایز ازمون ها نیاز به ارزیابی مکرر دارد. ارزیابی همواره بخش مهمی از اموزش است. ارزشیابی کمک میکند تا مطمین شوید راهی که میپیمائید صحیح است. و در صورتی که ایرادی در کار شماست یا جایی مشکل دارید، خود را اصلاح نمائید. در اموزش pte دو راه برای این کار وجود دارد. یکی استفاده از معلم خصوصی با هزینه زیاد و دیگری استفاده از سیستم های انلاین آموزشی. در بین سایت های ایرانی هیچ یک قادر به ارزشیابی speaking pte و writing شما نیستند. در این سایت ها تنها میتوانید سوالات را ببینید و به آنها پاسخ دهید ولی نمره دهی رایتینگ pte و اسپیکینگ pte امکان پذیر نیست.

سایت های خارجی تمرین pte

در بین سایت های خارجی اموزش pte سایت ptestudy.com یکی از بهترین ها است. ورژن انگلیسی این سایت realpte.com میباشد. این وبسایت با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته score guide پیرسون را دقیقا شبیه سازی نموده است. در بخش speaking pte میتواند پاسخ های شما را به تفکیک fluency و content و pronunciation نمره دهی کند. با این روش میتوانید میتوانید خود را ارزشیابی نمائید و متوجه شوید که چگونه میتوانید نمره خود را افزایش دهید.

در بخش writing pte میتوانید بار ها و بار ها سوالات پرتکرار ازمون را در محیطی که کاملا مطابق با ازمون اصلی شبیه سازی شده است تمرین کنید. هم در بخش write essay و هم summarize written text متن نوشته شده توسط شما از نظر محتوا و گرامر و لغات و … مطابق با بخش های ازمون pte ارزشیابی میشود.

با کمک این سایت میتوانید listening و reading را نیز تمرین نمائید. بزرگترین حسن استفاده از این سایت این است که شما میتوانید تمرین خود را با استفاده از جدید ترین سوالات pte و همچنین پیشبینی سوالات اینده انجام دهید. نمونه سوالات به روز و واقعی pte کمک میکند تا ارزشیابی و تمرین pte شما کاملا مطابق ازمون باشد.

هزینه استفاده از سایت ptestudy.com

استفاده از خدمات نمره دهی با استفاده از هوش مصنوعی در این سایت برای ۵ تست رایگان است. ولی برای استفاده بیشتر میبایست مبلغ حق اشتراک را پرداخت نمائید.

هزینه استفاده از این سایت برای دوره ۱ ماهه معادل ۳۰ دلار استرالیا میباشد. با افزایش مدت استفاده میتوانید از تخفیفات بیشتراستفاده کنید. با ثبت نام دوره ۳ ماهه این مبلغ به ۱۸ دلار استرالیا برای هر ماه کاهش میابد.

ثبت نام ریالی با تخفیف ویژه

چنانچه از طریق وبسایت Iranicard.com در این وبسایت ثبت نام نمائید، علاوه بر پرداخت ریالی هزینه ها، میتوانید از ۲۵% تخفیف ویژه نیز برخوردار شوید. همچنین ثبت نام شما به صورت رایگان و بدون دریافت کارمزد انجام خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

تمرین انلاین pte ptestudy تخفیف کد منابع ازمون pte ثبت نام pte realptee apeuni