09357691535 ازمون PTE

خانه » آموزش گرامر PTE

آموزش گرامر PTE

✨✨کلاس آموزش صفر تا 100 گرامر ویژه آزمون PTE ✨✨

 

کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE تدریس کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE نمونه سوال کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE تضمینی

کلاس اموزش گرامر PTE

اموزش گرامر PTE

معنی کلمات زیر را میدانید؟

  • Envy
  •  Levy
  •  fatigue
  • scattered
  • fend off
  • lay off
  • compelling
  • repeal
  • recession
  • expenditure

اگر حداقل معنی 5 کلمه از لغات فوق را میدانید یعنی شما آماده هستید که جهت کسب نمره 65 (معادل آیلتس 7) در آزمون PTE شرکت کنید و تنها نیاز دارید که با شرکت در کلاس PTE اطلاعات خود را کامل نمائید و با نحوه پاسخگویی به سوالات آشنا شوید. اما آیا از نقش ( گرامر ) این کلمات در جملات هم اطلاع کافی دارید؟ آیا قادر هستید این کلمات را در اشکال مختلف اسم یا صفت یا قید استفاده کنید؟

 

 

گرامر pte کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE تدریس کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE نمونه سوال کلاس PTE ازمون PTE امتحان PTE آزمون PTE تضمینی

گرامر pte

 


✨✨کلاس آموزش صفر تا 100 گرامر ویژه آزمون PTE ✨✨

داشتن دانش گرامر یکی از بنیادی ترین بخش های آماده سازی برای آزمون PTE است زیرا:

✅ بدون داشتن دانش گرامر کافی،امکان رعایت فلوئنسی به معنای تشخیص گروه کلمات هم آوا ، تشخیص ساختار جملات کوتاه و قرائت صحیح اعداد و تاریخ ها بسیار مشکل است.

✅دانش گرامری بخش لاینفک بخش ریدینگ است که بدون آن درک مطلب ناممکن است.

✅ بدون داشتن دانش گرامر ، با وجود یادگیری کلمات به میزان کافی، امکان تشخیص جملات ، یافتن مفاهیم اصلی در بخش لیسنینگ بسیار مشکل است.

✅ امکان نوشتن رایتینگ حتی با وجود استفاده از تمپلیت بدون در اختیار داشتن دانش گرامری کافی بسیار سخت است.

 

تجربه سه سال آموزش تخصصی ازمون PTE نشان داده است که تعداد زیادی از داوطلبین با مشکلات فراوانی در این بخش دست و پنجه نرم میکنند. یادگیری گرامر به علت خسته کننده بودن با کندی مواجه میشود.

دغدغه اصلی بسیاری از داوطلبین ازمون PTE آن است که نیازمند چه میزان از دانش گرامر برای امتحان PTE بوده و چگونه می توانند در کم ترین زمان ممکن به این هدف برسند. زیرا دانستن گرامر و داشتن دایره ی لغات کافی به عنوان پیش نیازهای اصلی هر آزمون زبان بوده و با در اختیار داشتن این دو، مسلط شدن بر سایر مهارت ها تنها نیاز به تکرار و تمرین دارد.
کلینیک تخصصی ازمون PTE ، با توجه به سوابق و تجربیات فراوان در زمینه آماده سازی داوطلبان آزمون PTE و با بررسی نقش گرامر در تک تک آیتم های امتحان PTE اقدام به برگزاری یک دوره ی فشرده و پر نشاط با محوریت آموزش مفاهیم کاربردی گرامر در آزمون PTE نموده تا به این دغدغه داوطلبین پاسخ دهد.

کلاس گرامر ویژه ازمون PTE به گونه ای طراحی شده است که در شش جلسه تمامی مطالب مربوط به گرامر PTE را به ساده ترین شکل ممکن اموزش دهد. در این دوره همچنین طریقه صحیح تلفظ نیز اموزش داده میشود.

 

 ثبت نام کلاس گروهی اموزش گرامر PTE در فروردین ماه 98 آغاز میگردد.

جهت آشنایی با تکنیک های پاسخگویی به سوالات به این بخش مراجعه نمائید.

جهت آگاهی از برنامه کلاس های گروهی به این قسمت مراجعه نمائید.

به منظور کسب اطلاعات کلی در خصوص ازمون PTE میتوانید سایت اصلی را مطالعه کنید.

تلفن تماس : 02144816553📱
وبسایت: PTEexam.ir
ارتباط با مشاورين از طريق تلگرام @pte_exam
کانال تلگرام: @PTEexam