09357691535 ازمون PTE

خانه » آزمون آزمایشی pte

آزمون آزمایشی pte

(لینک های ثبت نام به زودی به روزرسانی خواهد شد)

آزمون ازمایشی pte یا mock

همان طور که پیش از این در مقالات توضیح داده شد، ازمون pte توسط کامپیوتر و هوش مصنوعی تصحیح میشود و انسان در آن دخالتی ندارد. به همین دلیل برگزاری ازمون ازمایشی pte نیز به راحتی ازمون ایلتس نیست. نمره دهی ازمون pte در score guide به طور کامل توضیح داده است. بنابراین چنانچه بتوان این نمره دهی را به هوش مصنوعی تبدیل کرد میتوان ازمون ازمایشی را نیز شبیه سازی کرد.

ازمون ازمایشی pte ماک

ازمون ازمایشی pte سایت pearson

موسسه pearson سه ازمون ازمایشی دارد که با پرداخت مبلغ ۳۶ دلار برای هرکدام میتوانید در این ازمونها شرکت کنید. توصیه ما این است که قبل از شرکت در ازمون اصلی pte حتما حداقل در دو ازمون از این سه ازمون شرکت کنید. ولی به چند دلیل داوطلبین نیاز به ازمون های ازمایشی بیشتری دارند.

 • تنها سه عدد ازمون ازمایشی وجود دارد. در صورتی که در هر سه ازمون شرکت کنید بعدا مجبورید ازمون ها را به صورت تکراری برگزار کنید.
 • هزینه ازمون ها زیاد است. مبلغ ۳۶ دلار برای ازمون بسیار زیاد است.
 • تنوع ازمون ها بسیار کم است. سه ازمون ازمایشی قاعدتا نمیتواند رنج وسیعی از سوالات را پوشش دهد.
 • از انجایی که ازمون های ازمایشی به روز رسانی نمیشوند سوالات انها قدیمی است.

با توجه به مطالب گفته شده نیاز به ازمون های ازمایشی جدید تر، ارزان تر ، و بیشتر کاملا محسوس است.

ازمون ازمایشی pte سایت های چینی وهندی

امروزه چند گروه چینی و هندی موفق به شبیه سازی این ازمون شده اند. این گروه ها که وابسته به دانشگاه یا موسسات ازمایشی هستند با بررسی دقیق score guide و استفاده از هوش مصنوعی موفق شده اند ازمون های ازمایشی pte را دقیقا مشابه ازمون های پیرسون شبیه سازی نمایند. هوش مصنوعی استفاده شده در این ازمون ها بسیار به الگوریتم های پیرسون نزدیک است. هر چند قاعدتا هرگز مشابه نخواهد بود. ولی میتواند با ضریب خطای ۵% نمره دهی را دقیقا مشابه پیرسون شبیه سازی نمایند.

قیمت ارزان تر ، تنوع بالای سوالات، به روز رسانی همیشگی سوالات مطابق با تغییرات ازمون pte به همراه تعداد زیاد ازمون ها کمک میکند که بتوانید بارها و بارها خودتان را بسنجید و نقاط ضعف و قوت خود را مشخص نمائید.

سایت realpte.com یا ptestudy.com

سایت realpte.com متعلق به کالج TAO چین است. ورژن انگلیسی این سایت با دامنه ptestudy.com در دسترس است. این موسسه با بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر داوطلب در سراسر دنیا از جمله استرالیا، چین، هند و … در حال یاری رساندن به داوطلبین ازمون pte است. همچنین در حال توسعه پلتفرم اموزشی ccl در سراسر جهان هستند. بانک نمونه سوالات pte در این وبسایت بدون شک به روز ترین و جدید ترین بانک سوالات است. بیش از یک میلیون نفر در سرتاسر جهان سولاات روزانه را برای این وبسایت ارسال میکنند.

کمپ های این کالج در دانشگاه های Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Adelaide, Hobart, Changchun, Shenyang, Zhuhai, Xi’an در حال اموزش pte به داوطلبین است.

در حال حاضر این وبسایت بیش از سه میلیون نفر عضو در ۱۰۰ کشور دنیا دارد.

ازمون های ازمایشی pte سایت ptestudy.com

این سایت سه بسته پیشنهادی ازمون های ازمایشی را ارائه میکند. بسته اول شامل یک ازمون ازمایشی pte میشود. بسته دوم شامل ۱۰ ازمون ازمایشی است و در بسته سوم شما میتوانید در ۳۰ ازمون ازمایشی شرکت کنید. هزینه شرکت در ازمون ها به شرح زیر است:

همان طور که میبینید هزینه این ازمون های ازمایشی بسیار کمتر از ازمون های سایت پیرسون است. دقت کنید که هزینه فوق دلار استرالیا است که از دلار امریکا به مراتب ارزانتر است.

نحوه ثبت نام در ازمون ازمایشی pte

 • ابتدا به وبسایت PTEstudy.com یا realpte.com مراجعه نمائید.
 • در این وبسایت ثبت نام نمائید.
 • به وبسایت ایرانی کارت به ادرس Iranicard.com مراجعه نمائید.
 • در این وبسایت ثبت نام نمائید.
 • اینجا کلیک کنید.
 • راهنمای خرید ازمون ازمایشی Ptestudy را دنبال و هزینه را به صورت ریالی پرداخت نمائید.
 • منتظر پیامک و ایمیل تائید خرید باشید.
 • پس از دریافت پیامک خرید، میتوانید با مراجعه به سایت ptestudy.com و ورود به حساب کاربری خود، در ازمون های ازمایشی pte شرکت نمائید.
تمرین انلاین pte ازمون pte ثبت نام ماک pte